صفحه اصلی > اخبار : مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل: الف تا باعث اجرایی سازی سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل: الف تا باعث اجرایی سازی سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل: الف تا باعث اجرایی سازی سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش است.

به گزارش دبیرخانه رویداد الف تا، کلام الله صفری با بیان اینکه در رویداد الف تا، شناسایی، حمایت و به اشتراک گذاری ایده ها و تجارب تحول آفرین مدرسه ای صورت می گیرد، افزود: یک بانک علمی و تربیتی است که معلم ها در سراسر کشور به آن دسترسی دارند تا از ایده ها و تجربیات یکدیگر باخبرشوند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل با اشاره به اینکه رویداد الف تا باعث اجرایی سازی سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش است، گفت: الف تا یک رویداد بسیار اثر گذار است که باعث فرایند یادگیری و یاددهی در فراگیران و تعامل بسیار سازنده بین معلم و دانش آموز می شود.

وی رویداد الف تا را یک بارش فکری ملی خواند و تصریح داشت: حاصل این بارش فکری کشوری و اثر بخش، جمع آوری ظرفیت ها و استفاده آن برای رشد و خلاقیت مدارس است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل با اشاره به اینکه الف تا بخش مهمی از اجرایی سازی سند تحول بنیادین است که با وصل ایده ها و تجارب اثر بخش در یک مدرسه و اشتراک گذاری آن، جریان تحول اتفاق می افتد، اظهار داشت: اطلاع رسانی کلی در سطح استان برای شرکت در این رویداد ملی صورت گرفته و 31 اردیبهشت ماه تمام این تجربیات در اختیار عوامل اجرایی به منظور داوری و آنالیز مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

کلام الله صفری با بیان اینکه اقدامات موثری در راستای معرفی رویداد الف تا در مدارس و مناطق سطح استان توسط اداره کل آموزش و پرورش صورت گرفته است، ابراز داشت: جلسه تخصصی تشکیل شد و از معلم ها و کارشناسان مجرب در این حوزه به منظور آنالیز و بررسی دستورالعمل ارسالی از سوی وزارتخانه دعوت به عمل آمد که پس از تبیین و تایید به همه نواحی و مناطق ارسال شد.

وی تاکید داشت: مدیران در اولین جلسه شورای معلم ها موضوع رویداد الف تا را به عنوان دستور اصلی مطرح و شیوه استفاده و بارگزاری آثار را به اطلاع کلیه معلم ها رساندند تا شاهد مشارکت حداکثری در استان اردبیل باشیم.

 

پست های مرتبط

مدیرکل آموزش وپرورش استان آذربایجان غربی: خمیرمایه اصلی هزاران اثر و ابتکار در الف تا، سند تحول بنیادین است

به گزارش دبیرخانه رویداد الف تا، علی مطهری رسالت الف تا را…

۱۲ خرداد ۱۴۰۳

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان لرستان: الف تا زمینه ساز شکوفایی خلاقیت‌های آموزشی و تربیتی معلمان

به گزارش دبیرخانه رویداد الف تا، یونس بهاروند با بیان اینکه رویداد…

۱۲ خرداد ۱۴۰۳

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران: باید درالف تا سراغ تجربیات گذشته رفت تا خروجی رضایت بخش حاصل شود

به گزارش دبیرخانه رویداد الف تا، مسعود بهرامی با بیان اینکه در…

۵ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاه کاربران (2 دیدگاه)

  1. سکینه امینی فرد :

    با سلام این طرح کمک خوبی برای تثبیت یادگیری دانش‌آموزان وکشف ایده ها واستعدادمعلمان دارد

دیدگاهتان را بنویسید